-10% z kodem WIOSNA10 i gwarancja dostawy przed majówką

Piękna skóra: czego wiosną potrzebujesz? - MyBestPharm

Wreszcie wiosna! Co prawda nie do końca uporałaś się jeszcze z regeneracją śladów, jakie na skórze i włosach pozostawiła za sobą zima, ale cieszysz się promieniami słońca i… myślisz o tym, jak zatroszczyć się o urodę przed latem. Zdrowa dieta i odpowiednia suplementacja zadbają o obie te kwestie jednocześnie. A Twój najważniejszy sprzymierzeniec to teraz kolagen i antyoksydanty!

Oczywiście, zaraz po właściwie dobranej diecie. 2,5 litra wody lub herbaty dziennie, dużo warzyw i owoców w menu, odpowiednia podaż pełnoziarnistych węglowodanów, będących źródłem minerałów i ważnych dla urody witamin z grupy B, dostateczna ilość białka wysokiej jakości, roślinne (umiarkowane ilości) i rybie tłuszcze, uelastyczniające i chroniące skórę, oraz ruch na świeżym powetrzu – to ABC, z którego nie można rezygnować, jeśli ma się w planach zdrowe, długie życie i… komplementy za urodę do późnych lat.

Jednak wiosenne menu jest jeszcze niepełnowartościowe (kochamy nowalijki, ale nie są niestety obfite w prozdrowotne substancje, jak warzywa w pełni lata), a zimowe niedobory nie do końca wyrównane. Dlatego przyda się mądra suplementacja! Zwłaszcza kolagenu – dlaczego?

Kolagen idealny na wiosnę

Kolagen buduje białka podporowe skóry, które odpowiadają nie tylko za jej elastyczność i napięcie, ale i wyrazisty owal twarzy. Robi jednak dla skóry jeszcze więcej – wpływa na poprawę krążenia, dotleniając cerę i usprawniając w niej procesy metaboliczne, dzięki czemu jest bardziej jędrna i gładsza – pozwala zatem na pełniejszą i szybszą jej regenerację.

Pobieranie kolagenu z żywności może być efektywne, ale niesie dwa problemy – po pierwsze, część jego bogatych źródeł nie jest szczególnie zdrowa (np. podroby), a po drugie, trafia on w pierwszej kolejności do wszystkich tkanek, które pełnią ważne funkcje w naszym ustroju i bardzo go potrzebują: kości, stawów, mięśni, narządów wewnętrznych – a do skóry, jako do organu o mniejszym priorytecie dla organizmu, dopiero na końcu. Jest to z punktu widzenia fizjologii oczywiste, z punktu widzenia prewencji przeciwstarzeniowej skóry – raczej niekorzystne.

Suplementacja do osiągnięcia wymarzonego celu…

…dlatego jeśli u progu wiosny myślisz o suplementacji nakierowanej na urodę, sięgnij po MyBestCollaGEN. To suplement zawierający aż 16 wspierających skórę substancji naturalnych. Preparat ten ma rewolucyjny skład – zawiera nie tylko aż trzy rodzaje morskich kolagenów, które skutecznie odbudowują rusztowania skóry, ale także substancje kierunkowe, które prowadzą go prosto do jej struktur, dzięki czemu dociera skutecznie do zamierzonego celu. Suplementacja celowana? W pełnym tego słowa znaczeniu!

Towarzystwo dla kolagenu

Substancje kierunkowe w MyBestCollaGEN nie tylko prowadzą zawarte w suplemencie kolageny aż trzech rodzajów tam, gdzie trzeba, ale i same wspierają odnowę skóry. To ważne, bo nawet najlepszy kolagen sam jej nie wystarczy – skóra potrzebuje także antyoksydantów, witamin i minerałów oraz fitosubstancji, które działają na nią odmładzająco i wzmacniająco. Kolagen jest budulcem skóry, a pozostałe ważne substancje dbają, by jak najdłużej była w świetnej kondycji i broniła się skutecznie przed zniszczeniami spowodowanymi zarówno niedoborami, jak i działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Witalność, sprawniejsze procesy autoregeneracji, odporność na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne – za te wszystkie procesy odpowiadają w MyBestCollaGEN jego składniki dodatkowe, czyli:

  • witaminy A, C, B2, niacyna i biotyna, które regulują samozłuszczanie skóry, wspierają produkcję kolagenu i kreatyny oraz wywierają korzystny wpływ na skórę i włosy;
  • minerały cynk i jod, które zmniejszają podrażnienia i zaczerwienienia oraz wzmacniają wrażliwą skórę;
  • słynne antyoksydanty-  kurkumina, koenzym Q10, katechiny z zielonej herbaty, zwalczają wolne rodniki i przyczyniają się do wyraźnego spowolnienia procesów starzenia się skóry;
  • roślinne upiększające ekstrakty z lukrecji, skrzypu polnego oraz astaksantyna, składnik o niezwykle silnym działaniu antyoksydacyjnym pochodzący z alg Haematococcus pluvialis (należących do specjalnej grupy New Food)

Skóra chce pić

To jeszcze nie wszystko. MyBestCollaGEN wspiera też skórę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia od wewnątrz, ponieważ zawiera sporą dawkę kwasu hialuronowego. Wiąże on wodę w komórkach, nadając skórze sprężystość i gładkość oraz spłycając istniejące już zmarszczki. Aby zadziałał optymalnie, należy przyjmować dużo płynów. Tu wracamy do dietetycznego ABC: woda, niesłodzona zielona/ czarna herbata, warzywa, owoce… Z dobrym suplementem dobre menu działa jeszcze skuteczniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *