-10% z kodem WIOSNA10 i gwarancja dostawy przed majówką

Eksperci

Poznaj
nasz zespół

Poznaj eksperta

lek. med. Mariusz Grzybowski

Lekarz medycyny ze specjalizacją z chorób wewnętrznych, ukończył Akademię Medyczną w Warszawie z wyróżnieniem. Następnie pracował w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Bielańskim, gdzie zrobił specjalizację. Leczył m.in. pacjentów z obciążeniami kardiologicznymi, po zawałach z niewydolnością krążenia, cukrzycą, z nadwagą i otyłością.

Poza medycyną konwencjonalną, leczył pacjentów odpowiednio dobraną autorską dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb i precyzyjnie ułożonym programem ćwiczeń fizycznych. Odbył liczne szkolenia z medycyny niekonwencjonalnej, wschodniej, zdobywając uprawnienia do leczenia akupunkturą, akupresurą i moksoterapią.

Karolina Nowak - PSYCHODIETETYCZKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, SGGW i SWPS w Warszawie. Dietetyczka i psychodietetyczka specjalizująca się z zaburzeniach hormonalnych kobiet.

Od ponad 6 lat uczy jak zbudować zdrową relację z jedzeniem. Swoją wiedzę cały czas poszerza na licznych szkoleniach i konferencjach. Dietetyka to dla niej pasja i misja. 

Patrycja Pawelczyk - PSYCHODIETETYCZKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Lublinie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPS.

Szczególnie interesuje się wspomaganiem leczenia dietetycznego w przebiegu zaburzeń hormonalnych oraz nieprawidłowej relacji z jedzeniem.

Bartek Szemraj - DIETETYK KLINICZNY I TRENER PERSONALNY

Dietetyk Kliniczny i trener personalny, założyciel platformy strefaprzemian.pl

Pasja do zdrowego odżywiania zrodziła się, gdy miał 20 lat i usłyszał diagnozę – choroba Hashimoto. Od tego czasu skończył studia na kierunku Dietetyka Kliniczna, niezliczone kursy z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz suplementacji.

Sandra Kubatta - Hawryluk - FARMACEUTKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie specjalizacji „Farmacja Kliniczna”.

Widzi farmaceutę jako optymalizatora farmakoterapii i suplementacji. W zawodzie na rynku polskim i zagranicznym od 4 lat.

Marta Pasternak - KOSMETOLOŻKA

Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu.

Kosmetolog z zawodu i z pasji. Pracuje w zawodzie kosmetologa 7 lat. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, ciągle poszerza swoją wiedzę, zdobywając nowe certyfikaty i umiejętności.

Zofia Pilarczyk - PSYCHOLOŻKA

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu SWPS i Collegium Humanum w Warszawie. Specjalizuje się w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Jako zwolenniczka holistycznego podejścia, kładzie nacisk na kompleksowe dbanie o zdrowie psychiczne.

WSPÓŁPRACUJEMY

MyBestSlim 2.0

MyBestDetox

MyBestComplement

MyBestProtect

MyBestProbio

MyBestMagnesia

MyBestCollaGEN

MyBestBeauty

MyBestSkinny

MyBestGenius

MyBestOmega-3