Eksperci

Poznaj
nasz zespół

Poznaj eksperta

lek. med. Mariusz Grzybowski

Lekarz medycyny ze specjalizacją z chorób wewnętrznych, ukończył Akademię Medyczną w Warszawie z wyróżnieniem. Następnie pracował w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Bielańskim, gdzie zrobił specjalizację. Leczył m.in. pacjentów z obciążeniami kardiologicznymi, po zawałach z niewydolnością krążenia, cukrzycą, z nadwagą i otyłością.

Poza medycyną konwencjonalną, leczył pacjentów odpowiednio dobraną autorską dietą dostosowaną do indywidualnych potrzeb i precyzyjnie ułożonym programem ćwiczeń fizycznych. Odbył liczne szkolenia z medycyny niekonwencjonalnej, wschodniej, zdobywając uprawnienia do leczenia akupunkturą, akupresurą i moksoterapią.

Mgr Aleksandra Zator

Absolwentka Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie, Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu.

Dietetyk Kliniczny, Psychodietetyk, Trener Osobisty oraz Coach.

Jako nastolatka borykałam się z zaburzeniami odżywiania - Kompulsywnym Objadaniem. Podjęłam setki prób zmian nawyków, które kończyły się efektami jo-jo. Dzięki swoim własnym doświadczeniom udało mi się trwale schudnąć 38 kilogramów. Podchodzę do procesu zmian holistycznie – ze strony żywieniowej, mentalnej oraz fizycznej. Dostosowuje plan działania do Twoich potrzeb i możliwości.

Na co dzień zarażam pozytywną energią i skuteczną zmianą swoich nawyków żywieniowych.

LIC. PATRYCJA JANIK

Dietetyk z pasji i wykształcenia. Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, w trakcie Studium leczenia zaburzeń odżywiania.

Wciąż pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach na temat odżywiania i chorób dietozależnych. Jej główne zainteresowania to psychodietetyka. Uważa, że emocje odgrywają dużą rolę w kontekście budowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, z troską i cierpliwością, przeprowadzając dogłębną analizę, w oparciu o swoje doświadczenia i zdobytą wiedzę. Wyznaje zasadę, że jedyna skuteczna dieta, to taka, którą jesteśmy w stanie stosować z uśmiechem na twarzy do końca życia.

BARTEK SZEMRAJ

Dietetyk Kliniczny i trener personalny, założyciel platformy strefaprzemian.pl

Pasja do zdrowego odżywiania zrodziła się, gdy miał 20 lat i usłyszał diagnozę – choroba Hashimoto. Od tego czasu skończył studia na kierunku Dietetyka Kliniczna, niezliczone kursy z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz suplementacji.

MGR MARTA PASTERNAK

Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu.

Kosmetolog z zawodu i z pasji. Pracuje w zawodzie kosmetologa 7 lat. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, ciągle poszerza swoją wiedzę, zdobywając nowe certyfikaty i umiejętności.

Mgr farm. Natalia Dudek

Farmaceutka oraz studentka VI roku kierunku lekarskiego. Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Pracuje w zawodzie farmaceuty od dziesięciu lat.

Pasjonatka medycyny stylu życia. Wierzy, że w dużej mierze wpływ na nasze zdrowie ma odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, sen oraz racjonalna suplementacja. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta, dlatego po studiach planuje rozpocząć specjalizację z chorób wewnętrznych.

MyBestSlim 2.0

MyBestDetox

MyBestComplement

MyBestProbio

MyBestMagnesia

MyBestCollaGEN

MyBestBeauty

MyBestSkinny

MyBestGenius

MyBestOmega-3

    Calculate Shipping
    Change Coupon