MyBestSlim 2.0 - MyBestPharm

MyBestSlim 2.0

Legendarny MyBestSlim ustąpił miejsca swojej jeszcze lepszej wersji – MyBestSlim 2.0. To nawet o 15% skuteczniejsza formuła. Stworzona przez lekarza, której proces opracowywania trwał aż przez 8 lat. To najbogatszy i najbardziej innowacyjny preparat na rynku!

MyBestSlim

Czym się różni?

Suplement MyBestSlim 2.0 to aż 19 składników aktywnych (wersja MyBestSlim zawierała ich 15). Co za tym idzie? Jeszcze silniejsze działanie. W nowej formule znajdziemy dodatkowo: ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z ziela pokrzywy indyjskiej, ekstrakt z ziela skrzypu polnego, ekstrakt z korzenia lukrecji oraz ekstrakt z kory cynamonowca. Dzięki tym dodatkom intensywniej wpływa na spalanie tłuszczu i redukcję masy ciała, jeszcze skuteczniej stabilizuje stężenie cukrów i cholesterolu we krwi, silniej hamuje łaknienie i chęć podjadania oraz eliminuje napady głodu z jeszcze większą siłą. To wszystko udowodnione działanie, które potwierdzają badania naukowe.

ekstrakt z liści zielonej herbaty – zwiększa termogenezę, przyspiesza metabolizm tłuszczów, przyczynia się do tłumienia hormonu sytości (leptyny) w przypadku kobiet,

ekstrakt z ziela pokrzywy indyjskiej – działa moczopędnie, dzięki zawartości flawonoidów, przyspiesza metabolizm i pomaga spalić tłuszcz,

ekstrakt z ziela skrzypu polnego – działa moczopędnie, dzięki zawartości flawonoidów, pomaga w utracie masy ciała podczas odpowiedniej diety,

ekstrakt z korzenia lukrecji – adaptogen działający przeciwzapalnie, wzmacnia ciało oraz dodaje energii, a ze względu na słodki smak, niweluje chęć sięgania po słodkie przekąski,

ekstrakt z kory cynamonowca – reguluje poziom glukozy i lipidów we krwi, wspomaga trawienie, poprawia wydolność psychiczną i fizyczną.

Co go wyróżnia?

Naturalne i dobrze znane składniki. W porównaniu do syntetycznych substancji chemicznych, znacznie zmniejszają możliwość wystąpienia negatywnych skutków ubocznych, tj. kołatanie serca, wzmożona potliwość, zdenerwowanie. Co więcej, poza ograniczeniem apetytu i przyspieszeniem metabolizmu, wpływają korzystnie na cały organizm.

Jak działa i co więcej daje naszemu organizmowi poza tym, co oczywiste?

MyBestSlim 2.0 to połączenie składników, których zadaniem jest:

  • hamowanie apetytu,
  • zwiększenie uczucia sytości po posiłku,
  • pobudzenie metabolizmu do intensywniejszej pracy,
  • redukcja podjadania poprzez zmniejszenie uczucia głodu,
  • usuwanie wody z organizmu,
  • utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Choć nie tylko! W składzie znajdziemy także witaminy (tj. witamina B2, B12) i składniki mineralne, które pomogą uzupełnić niedobory. Ponadto, dodatek ekstraktu z winogron czy selenu pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. A L-karnityna skutecznie wspiera w trakcie treningu, dodając energię i przyspieszając metabolizm tłuszczów.

Kiedy zobaczymy pierwsze efekty stosowania MyBestSlim 2.0?

Początek rezultatów stosowania preparatu jest uzależniony od wielu czynników. Zmiany mogą być widoczne już w przeciągu kilku dni. Na samym początku możemy zauważyć mniejszy apetyt na słodkie czy słone przekąski oraz większe uczucie sytości po posiłkach. To czynniki, które ułatwiają proces odchudzania i ułatwiają trwanie w postanowieniu. Pewną rolę ogrywa także nasza dieta, ograniczenie spożycia kalorii oraz aktywność fizyczna. Dlatego już od pierwszych dni stosowania MyBestSlim 2.0 warto wprowadzić zasady zdrowego odżywiania, tj. spożywanie posiłków częściej, ale w mniejszych porcjach oraz deficyt kaloryczny. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu warto włączyć choćby proste ćwiczenia. Im bardziej się zaangażujemy, tym szybciej będzie można cieszyć się z efektów stosowania MyBestSlim 2.0.

Jak stosować MyBestSlim 2.0 żeby zobaczyć efekty?

Chyba nikogo już nie zdziwi, że podstawą skutecznej suplementacji jest regularność. MyBestSlim 2.0 stosujemy 2 razy dziennie po 2 kapsułki – na 20 minut przed śniadaniem i 20 minut przed głównym posiłkiem (obiadem). Ktoś może pomyśleć – dużo. Przez to, że skład jest tak bogaty i suplement działa wielokierunkowo, składniki zostały zamknięte w dziennej porcji – 4 kapsułek. Przyjmowanie mniejszej ilości może spowodować osłabienie działania.

MyBestSlim 2.0 można także połączyć z kuracją MyBestSlim. To produkt działający na tych samych zasadach, tylko o zwiększonej skuteczności. W takim wypadku, MyBestSlim należy przyjmować – 2 kapsułki przed śniadaniem, zaś MyBestSlim 2.0 – 2 kapsułki przed głównym posiłkiem (obiadem).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *