-10% z kodem WIOSNA10 i gwarancja dostawy przed majówką
Jesteś dietetykiem?

Dołącz do Programu Ambasadorskiego i elastycznie zwiększaj swoje dochody

Czym jest Program Ambasadorski MyBestPharm dla dietetyków?

To autorski projekt afiliacyjny, w ramach którego możesz otrzymywać stały dochód pasywny za rekomendowanie suplementów MyBestPharm. Tworzymy społeczność świadomych specjalistów w zakresie suplementacji. 
Nie musisz być influencerem, aby zarabiać pasywnie.  

Nasz program to coś więcej niż tylko sprzedaż!

Dołączając do programu, masz okazję do rozwijania wiedzy i budowania swojej marki, dzięki współpracy z suplementami badanymi przez laboratorium Eurofins Polska pod względem czystości. Dodatkowo przeprowadzane są również badania w niezależnym laboratorium Hamilton Poland, w którym oceniany jest efekt 3-miesięcznej suplementacji z uwzględnieniem ślepej próby.

Masz wątpliwości?

Przypomnij sobie, ilu pacjentom rekomendujesz choćby podstawową suplementację witaminą D3? Postaw na najlepsze, zaawansowane suplementy o wielokierunkowym działaniu, które są tworzone przez lekarzy. Postępuj w zgodzie z nauką i czerp z tego maksymalne korzyści.

Dołącz

Dla kogo jest ten program?

Dla dietetyków, którzy chcą:

 • Się rozwijać
 • Mieć dochód pasywny
 • Współpracować z marką najlepszych suplementów w Polsce
 • Układać plany suplementacji i poszerzyć swoją ofertę
 • Budować swoją markę jako profesjonalisty
 • Ulepszać swoje usługi
 • Aby ich podopieczni osiągali jeszcze lepsze efekty dietoterapii

Darmowy zestaw startowy po rejestracji

 • 2 wybrane przez Ciebie preparaty MyBestPharm,
 • dostęp do szkoleń i webinarów.
 • zestaw notesów i długopisów,
 • katalogi MyBestPharm,
 • brandowany kubek,

Dochód pasywny

Zyskujesz niesamowitą okazję elastycznego, pasywnego dochodu – do 30% prowizji od sprzedaży.

Wiedza

Po rejestracji otrzymasz od nas link do eksperckiego szkolenia o produktach MybestPharm prowadzonego przez
mgr Karolinę Nowak – dietetyczkę kliniczną i psychodietetyczkę.
Będziesz otrzymywać dedykowany newsletter z trendami związanymi z suplementacją i zdrowiem, które wykorzystasz w swoim gabinecie!

Stały rabat

Zyskujesz niesamowitą okazję elastycznego, pasywnego dochodu – do 30% prowizji od sprzedaży.

Sprawdź kolejne poziomy programu i zwiększaj swój dochód!

 • Otrzymujesz swój własny kod zniżkowy, dzięki któremu Twoi klienci otrzymują 10% rabatu na każdy z preparatów MyBestPharm.
  Ty za każdą sprzedaną sztukę produktu otrzymujesz 15 zł.
 • Raz w miesiącu możesz złożyć zamówienie na 1 produkt dla siebie – otrzymujesz od nas darmową dostawę i 20% zniżki na zamówienie.

 • Na przywitanie na poziomie 2 otrzymasz od nas prezent – zestaw e-booków (Nie daj się alergii, Odporność od A do Z, Odchudzanie okiem eksperta) oraz brandowane pudełko na kapsułki od MyBestPharm.
 • Twój kod zniżkowy nadal działa i Twoi klienci mają stałą zniżkę 10% na każdy z preparatów, ale Ty zyskujesz więcej! Teraz zarabiasz już 20 zł na każdym sprzedanym produkcie.
 • Raz w miesiącu możesz złożyć zamówienie na 2 produkty dla siebie – otrzymujesz od nas darmową dostawę i 20% zniżki na zamówienie.
 • Otrzymujesz dostęp do dedykowanej, 30-minutowej konsultacji z naszym ekspertem na temat preparatów MyBestPharm raz w miesiącu. Zadaj pytania od klientów, poszerz swoją wiedzę o produktach i zarabiaj więcej!

 • Na przywitanie na poziomie 3 otrzymujesz od nas wyjątkowe prezenty – nasz bestsellerowy MyBestSkinny i Slim Planner od MyBestPharm.
 • Twój kod zniżkowy nadal działa i Twoi klienci mają stałą zniżkę 10% na każdy z preparatów, ale Ty zyskujesz jeszcze więcej! Teraz zarabiasz już 30 zł na każdym sprzedanym produkcie.
 • Raz w miesiącu możesz złożyć zamówienie na 3 produkty dla siebie – otrzymujesz od nas darmową dostawę i 20% zniżki na zamówienie.
 • W dalszym ciągu masz dostęp do dedykowanej, 30-minutowej konsultacji z naszym ekspertem na temat preparatów MyBestPharm raz w miesiącu. Zadaj pytania od klientów, poszerz swoją wiedzę o produktach i zarabiaj więcej!

 • Na przywitanie na poziomie 4 otrzymujesz od nas wyjątkowe prezentyvoucher do wykorzystania na mybestpharm.com o wartości 300 zł oraz półroczną prenumeratę dwumiesięcznika „Współczesna dietetyka”
 • Twój kod zniżkowy nadal działa i Twoi klienci mają stałą zniżkę 10% na każdy z preparatów, ale Ty zyskujesz jeszcze więcej! Teraz zarabiasz już 40 zł na każdym sprzedanym produkcie.
 • Raz w miesiącu możesz złożyć zamówienie na 5 produktów dla siebie i swojej rodziny – otrzymujesz od nas darmową dostawę i 20% zniżki na zamówienie.
 • Otrzymujesz dostęp do dedykowanej, godzinnej konsultacji z naszym ekspertem na temat preparatów MyBestPharm raz w miesiącu. Zadaj pytania od klientów, poszerz swoją wiedzę o produktach i zarabiaj więcej!

Po przekroczeniu progu 50 000 zł
w ciągu 12 miesięcy od daty przystąpienia do programu, otrzymasz od nas

NAGRODĘ SPECJALNĄ!

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Rejestracja do programu jest całkowicie darmowa i nie ponosisz żadnych zobowiązań, dołączając do grona ambasadorów MyBestPharm. Za to Twoje korzyści stale rosną!

Łączymy medyczną wiedzę i troskę o potrzeby klienta. Receptury suplementów tworzone są przez lekarzy, a każdy preparat badają niezależne laboratoria: Hamilton Poland oraz Eurofins Polska. Jako jedyna firma oferujemy darmowe konsultacje dietetyczne, które pomagają indywidualnie dopasować suplementację. 
Wierzymy, że suplementacja przynosi najlepsze rezultaty, jeśli idzie w parze z edukacją. Dlatego właśnie powstał program ambasadorski, dzięki któremu wspólnie możemy pomagać naszym klientom.

Poznaj naszych partnerów:

FAQ

REJESTRACJA I REZYGNACJA Z PROGRAMU AMBASADORSKIEGO SĄ CAŁKOWICIE DARMOWE, TRACISZ JEDYNIE MOŻLIWOŚĆ DOSTĘPU DO WYJĄTKOWYCH ZNIŻEK I COMIESIĘCZNEGO, ELASTYCZNEGO DOCHODU.

PRZEDE WSZYSTKIM – STRACISZ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOCHODU Z PROGRAMU. MASZ JEDNAK SPORO CZASU, BY ZDOBYĆ KLIENTÓW! JEŻELI NIKT NIE SKORZYSTA Z TWOJEGO LINKU PRZEZ OKRES 3 MIESIĘCY, ZOSTANIESZ AUTOMATYCZNIE WYKLUCZONA Z PROGRAMU, O CZYM POINFORMUJEMY CIĘ MAILOWO.

ZAPRASZAMY DO PROGRAMU WSZYSTKICH DIETETYKÓW.

PROGRAM AFILIACYJNY DZIAŁA NIEOGRANICZENIE, DOSTOSOWUJĄC SIĘ DO CZASU TRWANIA NASZEJ UMOWY.

DOŁĄCZENIE DO PROGRAMU AMBASADORSKIEGO JEST PROSTE – WYSTARCZY, ŻE ZAREJESTRUJESZ SIĘ NA NASZEJ STRONIE, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ.

PO ZALOGOWANIU SIĘ NA SWOJE KONTO AFILIACYJNE, BĘDZIESZ MIAŁA/MIAŁ DOSTĘP DO INFORMACJI O ILOŚCI SPRZEDANYCH PRODUKTÓW ORAZ ZDOBYTYCH PROWIZJACH.

TAK, BĘDZIESZ MIAŁA/MIAŁ DOSTĘP DO INFORMACJI O ILOŚCI SPRZEDANYCH PRODUKTÓW PO ZALOGOWANIU SIĘ NA SWOJE KONTO AFILIACYJNE.

NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ O LIMIT CZASOWY – ZA KAŻDĄ UDANĄ SPRZEDAŻ OTRZYMASZ ZASŁUŻONĄ PROWIZJĘ.

PŁATNOŚCI DOKONYWANE SĄ W CYKLU MIESIĘCZNYM.

PŁATNOŚĆ ODBYWA SIĘ PRZELEWEM BANKOWYM.

REJESTRACJA JEST SZYBKA I NIE ZAJMUJE WIELE CZASU.

PROGRAM AFILIACYJNY NIE NAKŁADA ŻADNYCH OGRANICZEŃ NA ILOŚĆ SPRZEDAŻY.

PROWIZJA ZA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW JEST WYPŁACANA NA RACHUNEK BANKOWY OSOBY FIZYCZNEJ LUB FV.

NIE WYMAGAMY OSIĄGNIĘCIA MINIMALNEJ KWOTY PRZED WYPŁATĄ PROWIZJI – KAŻDA SPRZEDAŻ PRZYNOSI KORZYŚĆ.