MyBestPharm

Sprzedawaj suplementy MyBestPharm w swoim sklepie. Dołącz do grona naszych partnerów.

W preparaty MyBestPharm włożyliśmy ogrom medycznej wiedzy i doświadczenia i wyzwanie stworzenia najlepszych suplementów na rynku. Takich, które zawstydzą swoją jakością inne.

zobacz katalog produktów

Dlaczego warto mieć w ofercie suplementy MyBestPharm?

Badamy nasze suplementy. Oprócz badań czystości preparatów i ich standaryzacji, prowadzimy badania konsumenckie. Współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami Eurofins Poland oraz Hamilton.

Regularnie przeprowadzamy badania potwierdzające działanie naszych suplementów. Oprócz badań czystości preparatów i ich standaryzacji, sprawdzamy także działanie podczas badań konsumenckich. Współpracujemy z akredytowanymi, niezależnymi laboratoriami Eurofins Poland oraz Hamilton.

MyBestPharm jest wiodącą marką suplementów diety w Polsce. Jej rozpoznawalność wzrasta, dzięki współpracy z topowymi influencerami, kampaniach TV, online, outdoor.

Zapewniamy szereg szkoleń produktowych i materiałów szkoleniowych, przygotowanych przez naszych ekspertów. Szkolenia prowadzone są przez wyspecjalizowany team szkoleniowy w Państwa miejscowości.